WWW.FRESENIUS.EE

Küpsiste kasutamine Fresenius Medical Care Estonia OÜ veebilehel

See veebisait kasutab küpsiseid. Me kasutame küpsiseid, et pakkuda sotsiaalmeedia funktsioone ja analüüsida meie veebisaidi liiklust. Samuti võime jagada teavet teie veebisaidi kasutamise kohta meie sotsiaalmeedia, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida teiste nende poolt kogutud andmetega või teie andmetega mida olete jaganud nende poolt pakutavate teenuste kasutamisest. Kui te jätkate meie veebilehe kasutamist, nõustute meie küpsistega.
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisaidid võivad kasutada kasutaja kogemuste tõhusamaks muutmiseks.
 

Sellel veebilehel kasutatavad küpsised

Küpsiseid võib liigitada järgmiselt:


Vajalikud  Vajalikud küpsised aitavad muuta veebisaidi kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, nagu lehekülje navigeerimine ja ligipääs veebisaidi turvalistele aladele. Veebisait ei saa ilma nende küpsisteta korralikult toimida.
Eelistatud  Eelistuste küpsised võimaldavad veebisaidil meeles pidada teavet, mis muudab veebilehe käitumist või välimust, nagu teie eelistatud keel või piirkond kus te asute.
Statistilised  Statistilised küpsised aitavad veebisaitide omanikel mõista kuidas külastajad veebisaitidega suhtlevad, kogudes ja esitades teavet anonüümselt.
Turunduslikud  Turunduslikke küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks veebisaitidel. Eesmärgiks on näidata reklaame mis on kasutaja jaoks asjakohased ja huvipakkuvad ning ühtlasi turundajatele ning kolmandate osapoolte reklaamijatele väärtuslikku tagasisidet andvad.

Järgnev tabel näitab millised küpsised on meie veebilehel kasutusel:

Vajalikud

Vajalikud küpsised aitavad muuta veebisaidi kasutatavaks, võimaldades põhifunktsioone, nagu lehekülje navigeerimine ja ligipääs veebisaidi turvalistele aladele. Veebisait ei saa ilma nende küpsisteta korralikult toimida.

 
Nimi Teenuseosutaja Eesmärk Aegub  Tüüp
PHPSESSID Fresenius.ee Säilitab kasutaja sessiooni oleku lehe päringute vahel sessioon HTTP küpsis

Eelistatud

Eelistuste küpsised võimaldavad veebisaidil meeles pidada teavet, mis muudab veebilehe käitumist või välimust, nagu teie eelistatud keel või piirkond kus te asute.
 
Nimi Teenuseosutaja Eesmärk Aegub  Tüüp
-puuduvad- - - - -

Statistilised

Statistilised küpsised aitavad veebisaitide omanikel mõista kuidas külastajad veebisaitidega suhtlevad, kogudes ja esitades teavet anonüümselt.

Nimi Teenuseosutaja Eesmärk Aegub  Tüüp
_utma Fresenius.ee Kasutatakse Google Analyticsi poolt, et näidata mitu korda kasutaja on veebisaidil käinud 2 aastat HTTP küpsis
_utmb Fresenius.ee Kasutatakse Google Analyticsi poolt, et märkida ajatempel millal kasutaja saabus saidile 1 päev HTTP küpsis
_utmc Fresenius.ee Kasutatakse Google Analyticsi poolt, et märkida ajatempel millal kasutaja lahkus saidilt Sessioon HTTP küpsis
_utmt Fresenius.ee Kasutatakse Google Analyticsi poolt, et registreerida lehe laadimiskiiruseid 1 päev HTTP küpsis
_utmz Fresenius.ee Kasutatakse Google Analyticsi poolt, et märkida kust kasutaja lehele tuli, millist otsingumootorit kasutas, millist linki kasutati ning milliseid otsingusõnu 6 kuud HTTP küpsis

Turunduslikud
 

Turunduslikke küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks veebisaitidel. Eesmärgiks on näidata reklaame mis on kasutaja jaoks asjakohased ja huvipakkuvad ning ühtlasi turundajatele ning kolmandate osapoolte reklaamijatele väärtuslikku tagasisidet andvad.


 
Nimi Teenuseosutaja Eesmärk Aegub  Tüüp
-puuduvad- - - - -

Välja arvatud juhul, kui see on kohaldatava õigusega lubatud, paigutame küpsised pärast teie nõusoleku saamist küpsise bänneri kaudu. Saate igal ajal muuta oma küpsiste seadeid (välja arvatud rangelt vajalikud küpsised, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks toimimiseks).
Kui isikuandmeid kogutakse küpsiste või sarnaste tehnoloogiate kaudu, kehtivad selle privaatsuspoliitika teised osad.

Loobumine

Võite oma brauseri abil küpsiste kasutamise blokeerida. Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, saab brauseri seadistada nii, et keelate küpsiste salvestamise automaatselt või teavitate iga kord, kui sait küsib küpsise salvestamist. Brauseri kaudu saab ka varem salvestatud küpsiseid kustutada. Lisateabe saamiseks vaadake brauseri abimaterjale.
Lisateavet sagedamini kasutatavate brauserite kohta leiate aadressilt http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html. Kui aga otsustate küpsiseid mitte aktsepteerida, võib see piirata meie veebisaitidel olevaid funktsioone.
 
₪ Info telef.: 64 64 333 / 50 38 385 ₪ Posti aadress: Pärnu mnt. 10, Tallinn 10148 FRESENIUS MEDICAL CARE ESTONIA OÜ